Partnerzy

 
Naszym celem jest nie tylko zdobywanie nowych klientów, ale także zdobywanie nowych partnerów biznesowych, po to aby zapewnić jak najlepszą jakość, cenę i termin realizacji. Dlatego współpracujemy z pionierami w swoich dziedzinach:

 
FMC Technologies to firma dostarczająca rozwiązania dedykowane do opomiarowaniem przepływu gazu
i płynów jak również do przeładunku tych mediów.
RMG – firma zajmująca się produkcją chromatografów procesowych gazu, gazomierzy ultradźwiękowych, gazomierzy turbinowych, przeliczników objętości gazu oraz dostarczająca rozwiązania systemowe.
Farmtec - firma działająca na rynku inwestycyjnym głównie w branży rolno spożywczej. Lider w budowie i wyposażeniu budynków inwentarskich oraz późniejszym zagospodarowaniu w biogazowniach pozostałości z produkcji spożywczej lub hodowlanej.

FMG jest firmą inżynierską specjalizującą się w projektowaniu i produkcji systemów pomiarowych energii
i gazu. Do oferowanych przez firmę urządzeń należą: gazomierze turbinowe, gazomierze rotorowe (do ANSI600/PN110), gazomierze referencyjne oraz stanowiska kalibracyjne.                                                                         

Flow Metering Company Ltd oferuje specjalistyczne rozwiązania wykorzystywane w opomiarowaniu przepływu z wykorzystaniem elementów spiętrzających, przeznaczonym głównie dla branży paliwowej i gazowniczej.

TM Tecnomatic SpA jest istniejącym od ponad 48 lat wiodącym włoskim producentem urządzeń do pomiaru przepływu mediów oraz pomiaru temperatury.